HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Casala Yatak Odası

Casala Yatak Odası

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Casala Yatak Odası

Yatak odanıza ışıltı katmaya gelen, Casala yatak odası takımına şimdi yakından bakın. Parlak lake boyası, aynalı gardırobu, başlıklı karyolası, komodin ve aynalı şifonyeri ile mükemmel bir bütünü oluşturuyor. Casala yatak odası takımı, ışıltılı bir dekorasyon oluşturmak isteyen kullanıcıların ilgisini çekiyor. Bu ışıltıyı tasarım ve aynalarından almasının yanı sıra, komodinlerindeki led aydınlatmadan da alıyor. Hem gece lambası işlevi gören bu komodinler işlevselliği ile de kullanıcısını memnun ediyor.

Modern yatak odası takımı, gardırop iç dizaynı, ledli komodinleri, işlevsel ve geniş iç hacim sunan şifonyeri ve şık tasarıma sahip başlıklı karyolası ile tercih edildiği alanlara şıklık katıyor. Konforlu bir kullanımı kullanıcısına vaad eden, yatak odası takımı, sıradışı tasarımı sayesinde en beğenilen yatak odası takımları arasında yerini alıyor.

Modern yatak odası takımına şimdi sahip olmak ve hakkında daha detaylı bilgi almak için, şimdi ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapmaktan memnuniyet duyacağız. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Elsa Yatak Odası Takımı
Dolce Yatak Odası
Lucca Yatak Seti
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın