HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Dolce Yatak Odası

Dolce Yatak Odası

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Dolce Yatak Odası

Yaşam alanlarınıza ışıltı katacak Dolce yatak odası takımı, göz alıcı tasarıma sahip gardırobu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yatak odası takımı, şık tasarıma sahip olduğu kadar, işlevselliği ile de ön plana çıkıyor. Bir yatak odası takımından beklenenden fazlasını sağlayan, Dolce yatak odası takımı, en şık yaşam alanlarını sizler için oluşturmanızı sağlıyor. 

Modern yatak odası takımı, aynalı gardırop, komodin, başlıklı karyola ve boy aynalı şifonyerden oluşuyor. Aynaların sıklıkla tercih edildiği yatak odası modelleri arasında yer alan Dolce yatak odası takımı modern tasarım hatlarıyla beğeninizi kazanacak. Yatak odası takımı, dayanıklılığı ve şıklığı ile kullanıcısını memnun ediyor. 

Ahşap ve deriden oluşan karyola başlığı toz tutmayarak, toza alerjisi olan çiftlerin kullanımına sunulurken, gardırobun iç dizaynındaki işlevselliği tüm kadınların beğenisini kazanıyor. Modern yatak odası takımını, şimdi yaşam alanlarınıza dahil etmek istiyorsanız, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirmekten memnuniyet duyacağız. 
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın