HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Dust Yatak Odası

Dust Yatak Odası

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Dust Yatak Odası

Ağır duruşuyla, yaşam alanlarında dikkatleri üzerine çekecek bir yapıya sahip olan Dust yatak odası takımı, koyu renkli yatak odası takımı tercih etmek isteyen kullanıcıların ilgisini çekiyor. Kahverengi tonlarının ağırlıkta olduğu yatak odası takımında, ahşabın doğal izlerine yer veriliyor. Aynalı bir yapısı da bulunan yatak odası takımı, koyu rengin ışık emme özelliğini absorbe ederek, yaşam alanlarınızda ferahlığı da ihmal etmiyor. Kumaş başlıklı karyolası yatak odası takımının bir diğer dikkat çeken parçası olarak karşınıza çıkıyor. Kumaş kaplama başlık, komodinler ile bütünleşik bir tasarıma sahip.

Modern yatak odası takımı, aynalı gardırop, komodin, bençli makyaj aynası ve başlıklı karyoladan oluşuyor. Dayanıklılığı ve sağlam duruşuyla da uzun yıllar boyunca kullanmanıza imkan sağlayacak yatak odası takımı, tüm detaylarıyla kullanıcısını memnun etmeyi başarıyor. Modern yatak odası takımını, şimdi yaşam alanlarınıza dahil etmek istiyorsanız, şimdi ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek, tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın