HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Elsa Yatak Odası Takımı

Elsa Yatak Odası Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Elsa Yatak Odası Takımı

Modern dekorasyon trendleri ile dekore ettiğiniz yaşam alanlarınıza, modern bir yatak odası takımı arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Zarif tasarımı, Elsa yatak odası takımının öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Modern hatları ile göz alıcı tasarıma sahip olan yatak odası takımı aynı zamanda kullanıcı dostu bir kullanım imkanı sunuyor. Özellikle yarı aynalı gardırobu, boy aynası ihtiyacınızı karşılarken, yatak odanızda ferah bir dekorasyon oluşturmanızı sağlıyor. Elsa yatak odası takımında bronz aynalar sıklıkla kullanılıyor. Komodinlerde ve karyola başlığında da aynalar çerçeve oluşturuyor. Üstelik ledli komodinler, yatak odası takımının ışıldayan yüzü oluyor.

Modern yatak odası takımı, sürgülü gardırop, komodin, başlıklı karyola ve makyaj aynasından oluşuyor. Makyaj aynası kullanışlı ve ekstra iç hacim sunacak şekilde dizayn edildi. Böylece hem makyaj aynası hem de şifonyer ihtiyacınızı bir arada karşılayabiliyorsunuz. Modern yatak odası takımı, sağlam ve kaliteli malzemelerden üretildi. Böylece ilk günkü şıklığı ve kullanışlı yapısını uzun yıllar boyunca, kullanacağınızdan emin olabilirsiniz. 

Modern yatak odası takımını, evinize dahil etmek istiyorsanız, şimdi ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek, tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız. 
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın