HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Mirage Yatak Odası Takımı

Mirage Yatak Odası Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Mirage Yatak Odası Takımı

Tasarımı ile beğeni toplayan, ancak daha sade bir yatak odası takımı tercih etmek isteyen kullanıcıların ilgisini çeken, Mirage yatak odası takımı, konforlu bir kullanım sunuyor. Özellikle gardırop iç dizaynı ile kadınların gönlünü kazanan yatak odası takımı, uzun elbiseler için bolca alan sunuyor. Kolaylıkla uzanılamayan, üst rafların tamamı ise, yastık ve yorgan ve battaniyelerin yerleştirilmesi için tasarlandı. İçerisinde iki adette sürgülü raf bulunduran, gardırop, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyor. 

Modern yatak odası takımı, gardırop, komodin, aynalı şifonyer ve başlıklı karyoladan oluşuyor. Yatak odası takımının içerisinde, aynalı şifonyerin tercih edilmesi, ekstra kullanım alanı sunuyor. Modern ve sade hatları ile beğeni kazanan yatak odası takımı dayanıklı malzemeler ile üretildi. Böylece uzun yıllar boyunca, aynı şıklık ve işlevsellik ile kullanım imkanı kullanıcılara sunuluyor. Geniş iç hacmi, sade ancak beğeni toplayan tasarımı, ihtiyaçlara yanıt veren yapısıyla, Mirage yatak odası takımına şimdi sahip olabilirsiniz. Ürün bilgi formunu doldurarak, detaylı bilgi alabilirsiniz. 
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın