HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Paris Yatak Odası Takımı

Paris Yatak Odası Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Paris Yatak Odası Takımı

Modern yaşam alanları için tasarlanan, yatak odası takımı, modern dekorasyon trendlerinin uygulandığı yaşam alanlarında tercih edilmesi adına tasarlandı. Lüks yatak odası takımları arasında da yerini alan, Paris yatak odası takımı, tüm görenlerin beğenisini kazanıyor. Tasarımı ve işlevselliği ile kullanıcısından tam puan alan modern yatak odası takımı, yarısı aynalı yarısı kapaklı gardıroptan oluşuyor. Aynaların sıklıkla tercih edildiği modelde, baza başlığının yanı sıra, komodinlerde de aynaya yer veriliyor. Dev bir boy aynalı makyaj aynasına sahip olan, yatak odası takımı tercih edildiği alanlara ışıltı katacak.

Ev dekorasyonunuza şıklık katacak olan yatak odası takımı, aynalı gardırop, komodin, başlıklı karyola ve makyaj aynasından oluşuyor. Dayanıklı ve sağlam bir yapıda gelen, yatak odası takımı şık olduğu kadar, uzun ömürlü bir kullanım da vaad ediyor. Modern yatak odası modeli hakkında ayrıntılı bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın