HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Plato Yatak Odası Takımı

Plato Yatak Odası Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Plato Yatak Odası Takımı

Yaşam alanlarına, cam kapaklı gardırop dahil etmek isteyen kullanıcıların direkt olarak ilgisini çeken Plato yatak odası takımı şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Son yılların trend modellerinden olan, cam kapaklı gardırop modeline sahip olan yatak odası takımı, sürgülü kapaktan oluşuyor. Tasarımı ile beğenileri toplayan gardırop modeli, iç dizaynı ile de kullanışlı bir alan sunuyor. Yatak odası takımın, gardırobun yanı sıra, aynalı şifonyeri, şık tasarıma sahip komodinleri ve kumaş başlıklı karyolası ile mükemmel bir bütünü oluşturuyor. Böylece hem şıklığı hem de kullanışlı yapısı ile kullanıcısından tam puan alıyor. 

Modern yatak odası takımı, 6 kapaklı gardırop, komodin, şifonyer ve başlıklı karyoladan oluşuyor. Yaşam alanlarına yatak odası takımını dahil eden kullanıcılar genellikle, dekorasyonlarını güçlendirmek adına, yatak odası aksesuarlarını da alışverişlerine dahil ediyor. Modern yatak odası takımına şimdi sahip olmak ve hakkında daha fazla bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın