HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Space Yatak Odası Takımı

Space Yatak Odası Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Space Yatak Odası Takımı

Modern yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilen Space yatak odası takımı, yaşam alanlarınıza şıklık katmaya geliyor. Ferah bir yaşam alanı oluşturmak isteyen kullanıcıların direkt olarak ilgisini çeken yatak odası takımı dekorasyonunuzda fark yaratacak. Beyaz renkli yatak odası takımı tercih etmek isteyen kullanıcıların listelerinin başında olan Space yatak odası takımı işlevselliği ile de ön plana çıkıyor.

Yatak odası takımı 6 kapaklı gardırop, iki komodin, başlıklı karyola ve aynalı şifonyerden oluşuyor. Şifonyerin tasarımı makyaj aynasını da andırdığı için, her iki türde de kullanım imkanı sunabiliyor. Ev dekorasyonunuza şıklık katacak olan yatak odası takımı dayanıklılığı ve sağlam duruşuyla kullanıcılarını memnun ediyor. 

Modern yatak odası takımını tercih eden kullanıcılar sıklıkla, yatak odası aksesuarları da satın alıyor. Modern yatak odası takımına sahip olmak için, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek, tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Moorea Yatak Seti
Zenn Yatak Odası Takımı
Sofia Yatak Odası Takımı
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın