HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Zara Yatak Odası Takımı

Zara Yatak Odası Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Zara Yatak Odası Takımı

Modern hatları ile tüm gözleri üzerine çeken Zara yatak odası takımı, evinize şıklık katacak. Göz alıcı tasarımı, aynalı ve parlak cilalı mobilyaları ile ışıltıyı yaşam alanlarınıza getiriyor. Koyu renkli yatak odası takımı tercih etmek isteyen kullanıcıların ilgisini çeken, Zara yatak odası takımı, gardırobunun iş dizaynı, komodinleri ve makyaj aynasıyla işlevsel bir yapıda geliyor. Daha çok artdeco akımından esinlenerek tasarlanan aynaları ile dikkatleri üzerine çeken yatak odası takımı, geometrik şekilleri büyük bir başarıyla kullanıyor. 

Ev dekorasyonunuza şıklık katacak olan, yatak odası takımı, 6 kapaklı gardırop, ahşap karyola, iki komodin ve makyaj aynasından oluşuyor. Tasarımı ve işlevselliği ile ön plana çıkan yatak odası takımı kullanıcılarını mutlu ediyor. Zara yatak odası takımını tercih eden kullanıcılar genellikle ev dekorasyonuna katkı sağlaması adına, yatak odası aksesuarlarını da tercih ediyor. Komodinlerin hemen üzerinde abajur ya da obje kullanmayı tercih ediyor. 

Modern yatak odası takımına şimdi sahip olmak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek, tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Elsa Yatak Odası Takımı
Dust Yatak Odası
Casala Yatak Odası
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın