HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim WhatsApp: +90 530 061 2594 Türkçe / English
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Zenit Yatak Odası Takımı

Zenit Yatak Odası Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Zenit Yatak Odası Takımı

Zenit yatak odası takımı, göze hitap eden tasarımıyla beğenileri topluyor. Heybetli tasarımı ile tüm gözleri üzerine çekmeyi başaracak yatak odası takımı, rahat kullanımı ve kullanıcı dostu dizaynıyla kullanıcısının beğenisi kazanıyor. Takımın genel tasarımında baskın karaktere sahip gardırop rol oynarken, başlık ile birleşik bir tasarıma sahip komodin, yatak odası takımına şıklık katıyor. Yanı başınızdan ayırmak istemediğiniz eşyalarınızı ve kitaplarınızı bulundurmanızı sağlayan komodin, ışıklı yapısıyla gece lambası görevini de üstleniyor. Takımın genelinde hakim olan altıgen geometrik şekil hatları, makyaj aynasında da işlenmiş. 3 adet büyük çekmeceden oluşan, makyaj aynası, aynı zamanda şifonyer görevi de görüyor. 

Lüks yaşam alanlarınıza şıklık katacak, Zenit yatak odası takımına sahip olmak için, şimdi ürün bilgi formunu doldurun veya hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçin. En kısa sürede tüm sorularınızı yanıtlayacağız. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Tetra Yatak Odası Takımı
Sofia Yatak Odası Takımı
Aqua Yatak Odası Takımı
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın