HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Zeus Yatak Odası Takımı

Zeus Yatak Odası Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Zeus Yatak Odası Takımı

Göz alıcı tasarımıyla beğenileri toplayan Zeus yatak odası takımı, yaşam alanlarınıza ışıltı katmaya geliyor. Heybetli tasarımının yanında, simli ve cam kapaklı gardırobu, yatak odası takımına ekstra şıklık katıyor. Yatak odası takımının tasarımında baskın olan etmenlerin başında sim ve cam detayları geliyor. Hem ferah bir konsept hem de ışıltılı bir yatak odası takımına sahip olmak isteyen kullanıcılar, Zeus yatak odası takımına ekstra bir ilgi gösteriyor. 

Yatak odası takımı, 6 kapaklı gardırop, karyola, iki komodin ve makyaj aynasından oluşuyor. Tamamen işlevsellik ve şıklığın ön planda tutulduğu yatak odası takımını tercih eden kullanıcılar, dekorasyona katkı sağlaması adına, yatak odası aksesuarlarını da ihmal etmiyor. Komodinlerin üzerine abajur ya da dekoratif objeleri de tercih eden kullanıcılar, şık yatak odası takımının tasarımını perçinliyor.

Modern yaşam alanlarınızda tercih etmek isteyeceğiniz ve uzun yıllar boyunca aynı şıklık ve işlevselliği ile kullanacağınız yatak odası takımı hakkında daha fazla bilgi almak için, şimdi ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek, tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Dolce Yatak Odası
Ayasofya Yatak Odası
Keops Yatak Odası
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın