HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Yemek Odaları Koleksiyonu

Yemek Odası Takımları

Yemek odası takımları ile göz alıcı yaşam alanları oluştururken, misafirlerinizi de şık yaşam alanlarında ağırlamanın keyfini süreceksiniz. Birbirinden şık yemek odası modelleri arasından ev dekorasyonunuza ve zevkinize uygun modeli keşfedebilirsiniz. Doğru seçimi yapmak adına dikkat etmeniz gereken bir kaç önemli nokta bulunmaktadır. Yemek odası satın alacak olan kullanıcılar bu mobilyaların, tasarımlarına, ölçülerine, kullanışlı yapılarına dikkat ederken, dekorasyonlarına da uyumlu bir mobilya seçmeleri gerektiğinin farkına varmalıdır. 

Modern yemek odası takımı seçimi yaparken şık ve göz alıcı tasarımları birbirinden farklı özellik ve renk seçenekleri ile seçme imkanına kavuşabilirsiniz. Böylece bir çok model arasından doğru seçimi gerçekleştirebilirsiniz. Şık yemek odası takımlarının içerisinde bulunan her bir mobilyanın yaşam alanınıza katacağı ayrı bir özelliği bulunmaktadır. Bir yemek odası; yemek masası, sandalyeleri, vitrin ve konsoluyla yaşam alanlarınıza değer katmaktadır. Değerden ziyade, kullanım özellikleri ile fark yaratmakta ve işlevsellikleri ile kullanıcısını memnun etmektedir. 

Takımın içerisinde yer alan vitrin, kullanıcıların servislik eşyalarını ve aksesuarlarını bu alanda sergileme imkanı vermektedir. Bu sayede hem işlevsel bir kullanım hemde aksesuar ve genel dekorasyona katkısıyla vitrinlerin önemi büyüktür.

Yemek masası ve sandalyeleri ise kullanıcıların ve konukların direkt olarak mobilyalar ile temas halinde bulunduğu, kullandığı ve konforunu tecrübe ettiği mobilyalardır. Özellikle yemek masası ve sandalyenin ölçü ve tasarımsal uyumu, sandalyelerin konforu, yemek masasının işlevselliği, açılabilir olması gibi özellikleri, yemek odası takımlarına ekstra değer ve ayrıcalık sunmaktadır.

Konsollar ise yemek odası takımları içerisinde, dekorasyona hareket katan aynı zamanda da işlevselliği ve yemek odası ile ilgili eşyaları barındırması için kullanılır. Genellikle konsolların içerisinde, masa örtüleri, yemek servislikleri, peçeteler gibi eşyalar bulunmaktadır. Ancak konsollar aynı zamanda aynalı olması ile birlikte aksesuar görevi de görmektedir. 

Yemek Odaları Kullanım Alanları

Yemek odaları genellikle salonda, salon takımı ile birlikte kullanılırken daha geniş yaşam alanlarında özel bir odada kullanılmaktadır. Bu oda sadece yemek odası olup, konukların ağırlandığı, lezzetli yemeklerin ikram edildiği, misafir ağırlama alanlarıdır. Genellikle salon da kullanılan yemek odası takımları, tasarımı ile ev dekorasyonuna uyum sağlamalıdır. Salon takımı ile uyumlu bir mobilya seçilmediği takdirde, evin genel dekorasyonunda uyumsuzluk olacağından doğru seçim gerçekleştirmemiş olacaksınız. Bu sebeple salon dekorasyonunuz ve salonunuzda tercih ettiğiniz mobilyalarınız ile uyumlu bir yemek odası takımı tercih etmeniz en doğru karar olacaktır. 

Kampanyalı Yemek Odası Takımları

Mission mobilya belirli kampanya dönemlerinde yemek odası takımlarında indirim gerçekleştirmektedir. Kullanıcılar bu indirim ve kampanyalardan haberdar olabilmek adına, beğendikleri yemek odası takımlarının ürün bilgi formunu doldurması gerekecektir. Bu doğrultuda mevcut kampanya ve indirim bilgisi tarafınıza direkt olarak telefon yoluyla gerçekleştirilecektir. Böylece kampanyalı yemek odası takımlarının fırsatını kaçırmamış olacaksınız. 


Blog

Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın