HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Bugatti Yemek Odası Takımı

Bugatti Yemek Odası Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Bugatti Yemek Odası Takımı

Bugatti yemek odası, modern yaşam alanlarına uyum sağlayan, yemek odası takımları arasında yerini alıyor. Modern hatları ve tasarım çizgisi ile, dinamik bir yaşam alanı oluşturmak isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Özellikle konsolundaki parçalı aynalar, takıma hareket katarken, ahşap detayları ağırlıklı olan yemek odası takımı, şık görünümünden ödün vermiyor. Konforlu bir kullanım sunan yemek odası takımı kumaş döşemeleri ve rahat süngerler ile kaplanan sandalyeleri ile kullanıcısını memnun eden bir deneyim sunuyor.

Modern yemek odası takımı, konsol, yemek masası ve sandalyelerinden oluşuyor. Kaliteli ve dayanıklı üretim malzemeleri kullanılarak üretilen yemek odası takımı uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sunuyor. Yemek odası takımına kullanıcılar, aksesuar modellerini de opsiyonel olarak dahil ederken, salon dekorasyonunda eşsiz bir uyum yakalamak isteyenler, takımın kendi grubundan olan,   Bugatti koltuk takımı  nı da tercih ediyor. 

Modern yemek odası takımı hakkında ayrıntılı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Zenit Yemek Odası
İmaj Yemek Odası Takımı
Tetra Yemek Odası Takımı
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın