HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Denver Yemek Odası Takımı

Denver Yemek Odası Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Denver Yemek Odası Takımı

Denver yemek odası, modern yaşam alanlarına uyum sağlıyor. Modern hatları ve göz alıcı tasarımı ile dinamik bir konsepte sahip. Özellikle konsolunda yer alan, parçalı aynaları modern yemek odası takımına hareket katıyor. Ahşap detayları ile de şıklığından söz ettiren, modern yemek odası takımı göz alıcı tasarımından ödün vermiyor. Konforlu ve rahat bir kullanım sağlayan yemek odası, kumaş döşeme sandalyeleri ile rahat bir oturum imkanı sağlıyor.

Modern yemek odası takımı, konsol, yemek masası, 4 adet sandalyeden oluşuyor. Kullanıcılar isteklerine bağlı olarak sandalye sayısını arttırabiliyor. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen yemek odası takımı, uzun senelerce, kullanım avantajı sağlıyor. Yemek odası takımına, aksesuar modelleri de isteğe bağlı olarak dahil edilebiliyor. Salon dekorasyonunuzda göz alıcı tasarım çizgisini yakalamak istiyorsanız, Denver yemek odası takımına daha yakından bakmalısınız. Daha fazla bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Zeus Yemek Odası
Torino Yemek Odası
Odessa Yemek Odası
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın