HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Dolce Yemek Odası Takımı

Dolce Yemek Odası Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Dolce Yemek Odası Takımı

Dolce yemek odası, uzun süredir aradığınız, yemek odası takımı olmaya aday. Modern yaşam alanlarında tercih edilmek üzere tasarlanan, yemek odası takımına şimdi daha yakından bakın. Takımın içerisinde yer alan, şık detayları ile sizi etkileyecek aynalı konsol, sağlamlığıyla uzun yıllar boyunca kullanacağınız masa ve sandalyeleri mükemmel bir bütünü temsil ediyor. Sandalye ve masa arasındaki ergonomik ölçü formları, en ideal oturma düzenini sağlıyor. Rahat sandalyeleri ile, sizi kendisine bağlayan, yemek odası takımı ile verdiğiniz ziyafet ve ikramlar daha da anlam kazanacak.

Dolce yemek odası takımı, konsol, yemek masası ve sandalyelerinden oluşuyor. Takıma, ilave olarak yemek odası aksesuarları ve avize çeşitleri de opsiyonel olarak ekleniyor. Daha fazla bilgi almak ve satın almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürün bilgi formunu doldurabilir ya da direkt bizi arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz, tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnun olacaktır. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Tiga Koltuk Takımı
Mission Yemek Odası Takımı
Gold Tv Ünitesi
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın