HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

İmaj Yemek Odası Takımı

İmaj Yemek Odası Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
İmaj Yemek Odası Takımı

Modern yemek odası takımı, beyaz ve kahverengi renk tonlarının hakim olduğu bir tasarıma sahip. Özellikle konsolunda hakim olan beyaz rengi, şık motiflerle bezenerek, göz alıcı bir tasarıma bürünüyor. 3 adet aynası ile de mükemmel bir ahenk yakalayan, konsol, yemek odası takımında gözleri üzerine çekiyor. Takımda masa ve sandalyeler de konfor ve işlevsellik vaad ediyor. Açılabilme özelliği sunan yemek masası, aynı zamanda, içerisindeki kadife kumaş kaplı gözü ile, çatal bıçak takımınızı burada saklamanıza olanak veriyor. 

Göz alıcı yaşam alanları oluşturmak için, tercih edeceğiniz yemek odası takımı, şık detaylarıyla sizi büyüleyecek. Yaşam alanlarınıza da renk katacak olan yemek odası takımı hakkında daha fazla bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. Talebiniz üzerine, en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek, tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

İmaj Yemek Odası Takımı
Mission Yemek Odası Takımı
Kilyos Yemek Odası Takımı
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın