HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Riva Lükens Yemek Odası Takımı

Riva Lükens Yemek Odası Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Riva Lükens Yemek Odası Takımı

Yemek odası takımı, ahşap detayları ağırlıkta, yumuşak süngerler ve özel dokuma kumaşları ile konforlu sandalyeleri ile birlikte tüm gözleri üzerine çekmesinin yanı sıra, konforuyla da kullanıcılarının yüzünü gülümsetiyor. Lüks ve modern yaşam alanlarında tercih edilebilen, lükens yemek odası takımı, ahşabın eşsiz sanatının vücud bulmuş hali olarak, kullanıcılarının beğenisine sunuluyor. 

Aynalı konsolu, yaşam alanınıza dinamik bir hareket katarken, yemek masası ve sandalyeleri de şık tasarımıyla göz alıcı bir yaşam alanı oluşturmanızın yolundaki temelleri atmanızı sağlıyor. Ahşap yemek odası takımı dayanıklılığı ile ön plana çıkarken, üretiminde kullanılan kaliteli malzemeleri ile de uzun yıllar boyunca ilk günkü işlevi ile kullanmanızı sağlıyor. Yemek odası takımı içerisinde yer alan, konsol, şık olduğu kadar, güvenlikli de. Kapakları frenli menteşeler ile kazaların önüne geçmesi için tasarlandı. 

Lükens yemek odası takımı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Denver Yemek Odası Takımı
Luna Yemek Odası Takımı
Mabel Yemek Odası
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın