HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Tetra Yemek Odası Takımı

Tetra Yemek Odası Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Tetra Yemek Odası Takımı

Füme rengi ile, bu zamana kadar ki görmüş olduğunuz yemek odası takımlarından farklı bir tasarım sunan, Tetra yemek odası takımına biraz daha yakından bakın. Yemek masasının zarif ve şık tasarım çizgileri, mat füme rengi ile taçlandırıldı. Üstelik masanın tam ortasında yer alan, mermer desenli tabaka, masaya estetik katmasının yanında, sofra düzeni için rehberlik görevi de görüyor. 

Yemek odası takımının, sandalyeleri de en az masası kadar şık ve etkileyici. Gri kırçıllı renge sahip sandalyeler, konforlu bir oturum vaad ediyor. Aynı konfor ve işlevsellik, takımın konsolunda da yer alıyor. Özellikle açıldığında, kadife kırmızı kumaş ile döşenmiş, çatal ve bıçak setinizi dizmenizi sağlayan kutucuklar halinde hazneler bulunuyor. Konsol işlevsel olduğu kadar şıklığıyla da gözleri üzerine çekiyor. Bakıra kaçan renkli metal çıtaları ile süslenen ve 4 kapaktan oluşan konsol, yuvarlak aynası ile mükemmel bir uyum yakalıyor.

Modern yemek odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirmiş olacağız. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

İmaj Yemek Odası Takımı
Mission Yemek Odası Takımı
Mabel Yemek Odası
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın