HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Zen Yemek Odası Takımı

Zen Yemek Odası Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Zen Yemek Odası Takımı

Lüks yaşam alanlarında, gösterişli tasarımıyla tüm gözlerini üzerine çekerken kullanıcılarını memnun edecek konforu sunan yemek odası takımına yakından bakın. Aynalı konsolu, özel dokuma kumaşlar ile kaplanan, ergonomik sandalyeleri, altın metal şeritlerin tercih edildiği şık yemek masası ile göz alıcı bir takım tasarımı ortaya koyuyor. Dayanıklılığı ve kalitesi ile birlikte kullanıcısına, sağlam ve dayanıklı bir mobilya hissi veren yemek odası takımı, uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sunuyor. 

Lüks yemek odası takımı, modern yaşam alanlarında, şık yaşam alanlarında ve avangard mekanlarda tercih edilebiliyor. Ergonomisi, şıklığı ve dayanıklılığı ile kendisini kanıtlayan, Zen yemek odası takımı, hayallerinizdeki dekorasyonu sizlere sunuyor. Kullanıcıların istekleri üzerine, yemek odası takımına, abajur, ve yemek odası aksesuar modelleri de dahil edilebiliyor. Sizde, yemek odası takımına daha yakından bakmak ve ayrıntılı bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Mission Yemek Odası Takımı
İmaj Yemek Odası Takımı
Virginia Yemek Odası Takımı
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın