HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
×

Mission Mobilyaya Nasıl Gelinir?

Birbirinden şık ve kaliteli mobilya modellerine ulaşmak oldukça kolay.

Mission Mobilya’ya Kendi İmkanlarınızla Gelmek İçin;

1. İstanbul Avrupa Yakasından:

Avrupa yakasından, Mission Mobilya ya gelmek için, E-5 veya TEM otoyolunu kullanabilirsiniz.

E-5 Otoyolu: E-5 Otoyolunu Kullanarak Mecidiyeköy, Okmeydanı veya Sütlüce gibi bağlantı yollarını kullanarak E-5 üzerinden hiç ayrılmadan Haliç Köprüsü'nü geçerek Topkapı'ya kadar ilerleyiniz. Topkapı bölgesine geldiğinizde Otogar-Edirne istikametine dönmeli ve hiç ayrılmadan devam etmelisiniz. Sırayla Kanal D binasını ve sonrasında İstoç'u göreceksiniz. İstoç'u geçtikten hemen sonra İkitelli Mahmutbey kavşağına geleceksiniz. İkitelli Mahmutbey kavşağına girmeden devam edin ve Atatürk Olimpiyat Parkı yönüne devam edin, tabeladan sağa saptığınızda yaklaşık bir kilometre sonra sağ tarafta Masko Mobilya Kenti 1. Kapısını göreceksiniz. Masko mobilya kentine giriş yaptıktan sonra Mission Mobilya’yı kolayca bulabilirsiniz.

Yenibosna, Çobançeşme istikametinden Mission Mobilya’ya gelmek için ise; aynen E-5 yolunu kullanan Anadolu yakası yolcuları gibi, Çobançeşme Atatürk Havalimanı kavşağına kadar ilerleyiniz. Havaalanı kavşağına geldiğinizde İkitelli – Edirne istikametine dönmelisiniz. Otoyoldan hiç ayrılmadan ikitelli kavşağına kadar ilerleyiniz. İkitelli kavşağına geldikten sonra Havalimanı tabelasını takip eden okları takip ederek Masko Mobilya Kenti 6. Kapısını göreceksiniz. Masko mobilya kentine giriş yaptıktan sonra Mission Mobilyayı kolaylıkla bulabilirsiniz.

2. İstanbul Anadolu Yakasından

15 Temmuz Şehitleri Köprüsü: Köprüden geçtikten sonra E-5 üzerinden hiç ayrılmadan Haliç Köprüsü'nü geçerek Topkapı'ya kadar ilerleyiniz. Topkapı bölgesine geldiğinizde Otogar-Edirne istikametine dönmeli ve hiç ayrılmadan devam etmelisiniz. Sırayla Kanal D binasını ve sonrasında İstoç'u göreceksiniz. İstoç'u geçtikten hemen sonra İkitelli Mahmutbey kavşağına geleceksiniz. İkitelli Mahmutbey kavşağına girmeden devam edin ve Atatürk Olimpiyat Parkı yönüne devam edin, tabeladan sağa saptığınızda yaklaşık bir kilometre sonra sağ tarafta Masko Mobilya Kenti 1. Kapısını göreceksiniz. Kapıdan içeri girer girmez, Mission Mobilyaya rahatlıkla bulabilirsiniz.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü: Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzerinden Avrupa yakasına geçtikten sonra TEM otoyolundan hiç ayrılmadan yaklaşık 22 kilometre devam edip, Tekstilkent ve İstoç'u geçtikten sonra İkitelli Mahmutbey gişelerinden 600 metre öncesine kadar gelin. Mahmutbey gişelerine gelmeden önceki son çıkış olan Atatürk Olimpiyat Parkı yönüne devam edin, tabeladan sağa saptığınızda yaklaşık bir kilometre sonra sağ tarafta Masko Mobilya Kenti 1. Kapısını göreceksiniz. Kapıdan içeri girer girmez Mission Mobilya’yı rahatlıkla bulabileceksiniz.

Toplu Ulaşım Araçları ile Mission Mobilyaya Gelmek İçin
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın