HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Teslimat ve Montaj

Mission Mobilya, Türkiye’de birçok şehire ücretsiz teslimat ve montaj hizmeti sunmaktadır. Müşterilerinin satın almış olduğu ürünleri hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde ulaştırılmasından sorumlu olan Mission Mobilya, teslimat ve ürün montajında oldukça titiz davranıyor. Satın alınan ürünleri, eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini görev bilen Mission Mobilya, olası sorunlarda da tüm yükümlülükleri üstleniyor.

Tüm Marmara bölgesi illerine ücretsiz teslimat ve montaj hizmeti sunan Mission Mobilya, diğer bölgelerimizdeki illerimiz için de kargo ücreti karşılığında mobilyaların gönderimini sağlıyor.

Sigortalı Teslimat ile Güvence

Satın almış olduğunuz ürünlerin tümü, sigortalı olarak teslimata çıkmaktadır. Böylece kargo ve teslimat esnasında mobilyaların başına gelebilecek olası sorunlar sigortalı teslimat avantajıyla garanti altına alınmaktadır. Bu sebeple mobilya alışverişlerinizde olası mesafe farklarını önemsemenize gerek olmayacaktır.

Teslimat İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Teslimat esnasında dikkat edilmesi gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır. Bu hususlar ürünlerin en kısa sürede tarafınıza aksaklık olmadan ulaşması için oldukça önemlidir.

Adresinizi tarafımıza iletirken, tam ve eksiksiz bir şekilde vermeniz gerekmektedir. Mümkünse açık adresinizi bizimle paylaşırken, bölgenizde bulunan çok bilinen merkezlerin de adını bizimle paylaşmanız, kargo ve teslimat yapacak ekibin daha hızlı ve kolay bir şekilde adresinizi bulmasını sağlayacaktır.

İletişim bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması gerekmektedir. Telefonunuz ve mail adresinizin her zaman ulaşılabilir olması oldukça önemli olacaktır. Teslimat sırasında, adresinizi bulamayan, ya da adresinize teslimat için gelirken, tarafınızla iletişime geçebilmek adına, özellikle telefon numaranızın doğru ve aktif çalışır olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Teslimatın gerçekleştirileceği site, bina ve konut için gerekli izinlerin alınması gerekmektedir. Teslimat esnasında oluşabilecek sorunlar dolayısıyla gecikme ve teslimat iptallerinden Mission Mobilya sorumlu olmayacaktır. Bir sonraki teslimat ekstra ücrete tabii olacaktır. Nakliye ve teslimatı yapacak ekibimiz, oluşacak aksaklıkların çözümü için 20 dakika kadar bekleyecek, sorun çözülmediği takdir de teslimat iptal edilecektir.

Teslimat ve montajın gerçekleştirileceği odadaki eşyaların önceden boşaltılması ekiplerimizin hem hızlı çalışmasına hem de daha kolay hareket edebilmesini sağlayacaktır. Böylece hem evinize ve yeni mobilyalarınıza zarar gelmeyecektir.

Teslimat anında mutlaka teslim edilecek yerde teslim alacak kişinin veya yetki verdiği üçüncü kişinin bulunması gerekir. Teslim yerinde siz veya yetkili kıldığınız kişilerin olmaması durumunda, yabancı birine asla teslimat yapılmaz ve sonraki teslimat için de ekstra ücret tahsil edilir.

Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın