HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Armis Baza Armis Yataklar Armis Yatak Başlıkları Armis Sofa Armis Otel Ürünleri Armis Yatak Komodin Armis Yatak Puf
Armis Ev Tekstili
Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Teslimat ve Montaj

Armis Yatak Mission, İstanbul bölgesine ücretsiz teslimat ve montaj hizmeti sunmaktadır. Müşterilerinin satın almış olduğu ürünleri hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde ulaştırılmasından sorumlu olan Armis Yatak Mission, teslimat ve ürün montajında oldukça titiz davranıyor. Satın alınan ürünleri, eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini görev bilen Armis Yatak Mission, olası sorunlarda da tüm yükümlülükleri üstleniyor.

Tüm İstanbul bölgesine ücretsiz teslimat ve montaj hizmeti sunan Armis Yatak Mission, diğer bölgelerimizdeki illerimiz için de kargo ücreti karşılığında mobilyaların gönderimini sağlıyor.

Sigortalı Teslimat ile Güvence

Armis Yatak, satış tarihinden itibaren iki yıl boyunca üretim hatalarına karşı garanti verir. bu garanti süresi boyunca, ürünün imalat hatalarından kaynaklanan herhangi bir arıza veya kusur olması durumunda, ürünün ücretsiz olarak değiştirme veya tamir etme garantisi verilecektir.
Yatakların yay sistemi, satış tarihinden on yıl boyunca ayrı bir garantiye sahiptir. Bu garanti, yay sisteminin çalışması ile ilgili herhangi bir sorunda onarım veya değiştirme hizmetini ücretsiz olarak sağlar.
Garanti kapsamına giren herhangi  bir sorunla karşılaştığınızda, Armis Yatak Mission ile iletişime geçmelisiniz. Sorununuz incelendikten sonra, gerekli değişiklik veya onarım hızla gerçekleştirilecektir. 

Teslimat İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Teslimat esnasında dikkat edilmesi gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır. Bu hususlar ürünlerin en kısa sürede tarafınıza aksaklık olmadan ulaşması için oldukça önemlidir.

Adresinizi tarafımıza iletirken, tam ve eksiksiz bir şekilde vermeniz gerekmektedir. Mümkünse açık adresinizi bizimle paylaşırken, bölgenizde bulunan çok bilinen merkezlerin de adını bizimle paylaşmanız, kargo ve teslimat yapacak ekibin daha hızlı ve kolay bir şekilde adresinizi bulmasını sağlayacaktır.

İletişim bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması gerekmektedir. Telefonunuz ve mail adresinizin her zaman ulaşılabilir olması oldukça önemli olacaktır. Teslimat sırasında, adresinizi bulamayan, ya da adresinize teslimat için gelirken, tarafınızla iletişime geçebilmek adına, özellikle telefon numaranızın doğru ve aktif çalışır olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Teslimatın gerçekleştirileceği site, bina ve konut için gerekli izinlerin alınması gerekmektedir. Teslimat esnasında oluşabilecek sorunlar dolayısıyla gecikme ve teslimat iptallerinden Armis Yatak Mission sorumlu olmayacaktır. Bir sonraki teslimat ekstra ücrete tabii olacaktır. Nakliye ve teslimatı yapacak ekibimiz, oluşacak aksaklıkların çözümü için 20 dakika kadar bekleyecek, sorun çözülmediği takdir de teslimat iptal edilecektir.

Teslimat ve montajın gerçekleştirileceği odadaki eşyaların önceden boşaltılması ekiplerimizin hem hızlı çalışmasına hem de daha kolay hareket edebilmesini sağlayacaktır. Böylece hem evinize ve yeni mobilyalarınıza zarar gelmeyecektir.

Teslimat anında mutlaka teslim edilecek yerde teslim alacak kişinin veya yetki verdiği üçüncü kişinin bulunması gerekir. Teslim yerinde siz veya yetkili kıldığınız kişilerin olmaması durumunda, yabancı birine asla teslimat yapılmaz ve sonraki teslimat için de ekstra ücret tahsil edilir.

Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın