HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Mission Mobilya

Modern mobilya sektöründe, kalite, ürün çeşidi, fiyat avantajı ve sorunsuz teslimatı ile müşterilerini önemsiyen Mission mobilya, yaşam alanlarınıza değer katıyor. 1960 yılından günümüze kadar ki geçen sürede, mobilya sektörünün öncü ve lokomotif firmalarından olmanın haklı gururunu yaşarken, müşterilerimiz ile kurduğumuz kalıcı bağlarımız bizim güçlü bir aile olmamızı sağlıyor. Mission Mobilya olarak sadece mobilya satmıyor, müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürerek, yaşamlarına ve yaşam alanlarına dokunuyoruz. 

Mission Mobilya ailesine katılmak, birbirinden şık  ve kaliteli mobilya modellerini yaşam alanlarınıza dahil etmek istiyor, aklınızdaki sorulara samimi bir şekilde yanıt arıyor ve ev dekorasyonunuzda sizi ve hayalleriniz önemseyen bir rehber arıyorsanız, sizleri de bizim ailemize katılmaya davet ediyoruz.

Mission mobilya, satış sonrası hizmetiyle de yılların verdiği tecrübe ile müşterilerini memnun ediyor. Tercih ettiğiniz mobilyaları, sizlere hızlı, güvenilir ve sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Tamamen ücretsiz montaj hizmetimiz ile mobilyaların doğru kurulumunu hızlı bir şekilde sağlıyoruz. Tüm bu emek ve çabalarımıza rağmen mobilyalarınızı teslim alma sürecinde sorun ve problem yaşamayacağınızı garanti edemeyiz. Ancak satış sonrası yaşayacağınız her problemi çözmeye ve sizi satın aldığınız ürün ve hizmetten memnun edeceğimiz konusunda kesinlikle garanti edebiliriz.

Yaşayacağınız her türlü sorunu çözebilmek adına, sizlere yardımcı olacak müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde, telefon, e-posta, iletişim formu ya da +90 530 061 25 94 numaralı Whatsapp iletişim hattımız üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz.

Şirket Kurumsal Bilgileri:

Ünvan: Mission Mobilya Dekorasyon Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi
Ticari Sicil Numarası:
Mersis Numarası:
Vergi Dairesi:
Vergi Numarası:
Adres: Masko Mobilya Kenti 11B Blok No:10-12 – Başakşehir -İstanbul
Müşteri Hizmetleri: +90 530 061 25 94 - 95
Acil Durum Hattı:  +90 530 061 25 94
E-Mail Destek Hattı: info@missonmobilya.com


Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın