HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Yeni Dizayn Edilen Evlerde Olmazsa Olmazlar

Günümüzde yeni dekore edilen ev dizaynları tıpkı moda tasarımlarında olduğu gibi modern sanat ve akımların yansımaları ile şekilleniyor. Her sene değişiklik gösteren akım ve trendlerin ortak paydası ve değişmez unsurları olduğu ve tasarım uzmanları tarafından kabul edilen artık kalıplaşmış boyuttaki estetik anlayışların varlığı ise reddedilemez bir konuma sahip.

Konforlu Uykular İçin Doğru Karyola Seçimi

Günün stresini ve yorgunluğunu atmak için yattığınız yatağınızda ve karyolanızda konforlu ve huzurlu bir uyku çekmek herkesin hakkı. Ancak bu konforu ve huzuru yakalayamayan, karyola ve yatak seçimini yanlış gerçekleştirenlerde var. Sizde karyolanızdan ve yatağınızdan memnun değilseniz, şu anda doğru yerdesiniz.

Doğru Gardırop Seçimi İçin İhtiyaçlarınızı Belirleyin

Doğru gardırop seçimi nasıl yapılır? Yatak odalarında kullanılan gardıroplar odanın genelini kapladığı için hem tasarımsal olarak hemde işlevselliğiyle ön plana çıkmaktadır. Gardıroplar tüm kıyafetlerinizi alacak mobilyalardır. Bununla birlikte yorgan, yastık, pike ev nevresim gibi yatağınızda kullandığınız ev tekstil ürünlerinizi de bu dolapta muhafaza edersiniz.

Şık Berjer Takımları ile Kendinizi Ödüllendirin

Berjer koltuklar birçok alanda kullanılan mobilyalardandır. Koltuk takımları içerisinde bulunan ve oturma odası ve salonlarda yaygın olarak kullanılan berjerler ofis, kafe, restoran, otel, hastane gibi birçok alanda da kullanılmaktadır.

Çocuğunuzu Sevindirecek Genç Odası Modelleri

Genç odaları, çocuklarınızın kendisine alan yaratması açısından oldukça önemlidir. Özellikle gelişim çağında ve kendisini yeni yeni tanımaya başlayan çocuklarınızın zaman zaman yalnız kalmaya, müzik dinlemeye, film izlemeye ve tabi ki derslerini sessiz bir ortamda çalışmaya ihtiyacı vardır.

Yeni Bir Koltuk Takımı Alırken Dikkat Etmeniz Gereken 5 Önemli Detay

Oturma odaları ve salonlar, evlerde en fazla zaman geçirilen alanlardır. Dinlenme, misafir ağırlama, film izleme, ailecek zaman geçirme gibi birçok keyifli anın yaşandığı odalardır. Bu nedenle salon ve oturma odalarının dekorasyonlarına oldukça önem verilmektedir. Salon ve oturma odalarının dekorasyonlarında en önemli unsur, salonların demirbaş mobilyası koltuk takımlarıdır. Salon ve oturma odalarınız için koltuk takımı seçerken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Salonların Dekorasyon Tamamlayıcısı Sehpalara Buradan Bakın

Salonlarınızdaki tarzınızı ve dekorasyonunuzun tamamlayıcı sehpa modellerini keşfedin. Birçok farklı sehpa modeli bulunmaktadır. Orta sehpalar, zigon sehpalar, yan sehpa ve tasarım sehpa modelleri genellikle işlevsel olarak tercih edilse de şık ve modern tarzı ile de genel konseptin tamamlayıcısı olmaktadır.

Şık Yemek Odası Takımları ile Etkileyici Mekanlar Oluşturun

Yemek odaları evlerdeki önemli alanlardandır. Misafirlerin ağırlandığı, tüm ailenin bir masa etrafında toplandığı, keyifli sohbetlerin edildiği değerli odalardır. Bu nedenle bu alanların dekorasyonuna oldukça önem verilmektedir.
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın