HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Ücretsiz Mimarlık Ayrıcalığı

Mission Mobilya, tüm müşterilerine özel sunduğu ücretsiz mimarlık hizmeti ile göz alıcı yaşam alanları oluşturmak için size tam destek sağlıyor. Mission mobilyadan alışveriş yapan, kullanıcılar, tercih ettikleri mobilyalar ve iç mimarların sihirli dokunuşları ile şık ve göz alıcı yaşam alanlarına ulaşmanın ayrıcalığını yaşıyor.  Yaşam alanlarında eşsiz dekorasyonu oluşturmak için, profesyonel iç mimarların önerilerini alan müşterilerimiz, eviniz ya da çalışma alanınızı mükemmel bir konsepte dönüştürüyor.

İç mimarlarımız, değerli müşterilerimiz için sadece şık ve göz alıcı yaşam alanları oluşturmakla kalmıyor, yaşam biçimleri, ihtiyaçları ve mobilyaların tercih edilecekleri alanları da analiz edip doğru bir konsept oluşturuyor. Böylece mükemmel konforun zevkini çıkartırken, şık ve etkileyici bir yaşam alanıyla da konuklarınızı büyüleyecek bir konsepti sizlere sunuyor.

Mimarlık Süreci Nasıl İşliyor?

Mission mobilya ürünleri satın almak isteyen kullanıcılar, beğendikleri ürün sayfasında bulunan ürün bilgi formunu dolduruyor. Satın almak istediği ürün ve ürünler hakkında bilgi almak istediğini ve ücretsiz mimarlık hizmetinden yararlanmak istediğini tarafımıza bildiriyor. Bildirim işleminden sonra, tecrübeli satış danışmanlarımız, müşterilerimiz ile iletişime geçerek, merak ettikleri soruları yanıtlıyor.

3D Çizim Hizmeti Mevcut Mu?

Gerçekleştirilecek olan iç mimarlık hizmeti, yalnızca 2 boyutlu Autocad çizim hizmetini kapsamaktadır. 2 boyutlu çiziminizden sonra, yaşam alanınızı, 3 boyutlu görmek istiyorsanız, ücretli iç mimarlık hizmetimizi satın alarak mekanın görüntülerini alabiliyorsunuz.

Önemli Bilgilendirme: Sipariş verildikten sonra, ücretsiz mimarlık hizmeti alan ve daha sonra siparişini herhangi bir gerekçe ile iptal eden müşterilerden, toplam sipariş bedelinin en az %10’u kadar iç mimarlık hizmet bedeli tahsil edilir. Ücretsiz mimarlık hizmeti sadece ürünlerin konulacağı alanlar için geçerlidir. Yaşam alanlarınızın diğer kısımları için ücretli iç mimarlık ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

 

Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın