HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Armis Baza Armis Yataklar Armis Yatak Başlıkları Armis Sofa Armis Otel Ürünleri Armis Yatak Komodin Armis Yatak Puf
Armis Ev Tekstili
Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Yurt Dışı Sevkiyat

Armis Yatak Mission Ayrıcalığı ile Yaşadığınız Ülkeye Mobilya Siparişi Verin

Türkiye’den yatak satın almak isteyen gurbetçi vatandaşlarımız, yurt dışında yaşayan müşterilerimiz için satın almak istedikleri tüm ürünleri bulundukları ülkeye, şehre hatta ilettikleri adrese teslim ediyoruz. Armis Yatak Mission ile mesafeler ortadan kalkıyor. Armis Yatak Mission dan satın aldığınız tüm ürünleri, güvenli paketleme ve lojistik süreçleri ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

Peki tüm süreç nasıl işliyor?

·         Yurtdışı gönderimi için oluşacak, kargo bedeli alıcıya ait olacaktır.

·         Kargo ücretleri ürünün ölçülerine ve hangi bölgede ikamet ettiğinize göre değişiklik gösterecektir.

·         Bulunduğunuz ülkeye ve şehre kargo ücreti ne kadar bilgi almak için hemen   +90 530 061 2594   Whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.  Ya da beğendiğiniz ürün için, ürün bilgi formu doldurup, açıklama kısmında yurtdışı gönderimi konusunda bilgi almak istediğinizi iletirseniz, tarafınıza hızlı bir şekilde dönüş gerçekleştirmiş olacağız.

Çok Sorulan Sorular

·         Mobilya Lojistiğini Kim Sağlayacak?

Yurtdışına ve tarafımıza ilettiğiniz adrese mobilya gönderimi tamamen Armis Yatak Mission 'a aittir. Tecrübeli lojistik işletmeleri ile satın aldığınız mobilyalarınızı kapınıza teslim edeceğiz. Mobilyaların Türkiye’den yüklenmesi ve kapınıza kadar ulaşma süreçlerinden müşterilerimiz sorumlu değil, Armis Yatak Mission sorumludur. Müşterilerimizin yapması gereken tek işlem, beğendiği ürünlerin siparişini verip, ücretini yatırması olacaktır.

·         Lojistik Ücreti Kime Ait?

Yatak Setlerinisi kapınıza kadar gönderiyoruz. Bu işlem için ücret alıcıya aittir. Tercih ettiğiniz Yatak sayısı, ölçüleri ve ikamet ettiğiniz konum kargo ücretini değiştirecektir. Bu sebeple sipariş vermek istediğiniz yatak seti ile ilgili kargo ücretinin öğrenmek için bizimle iletişime geçmelisiniz.

·         Sipariş ve Gönderim Süreci Nasıl İşleyecek

Müşterimiz beğendiği ürünü sipariş verebilmek için ürün bilgi formunu dolduracaktır. Ürün bilgi formu doğrultusunda, müşteri temsilcilerimiz tarafınıza dönüş gerçekleştirerek, ürünün fiyatı, özellikleri hakkında bilgilendirirken, merak ettiğiniz diğer soruları da yanıtlayacaklardır. Sipariş için onay verdikten sonra, adresiniz, kargo ücretiniz belirlenecektir. Ürünün ücreti ve kargo ücretinin de ödemesini gerçekleştirdikten sonra siparişiniz hazırlanacak ve adresinize teslim edilmesi üzerine, lojistik firmasına teslim edilecektir.

·         Gümrük Bedeli Var Mı?

Ürününüzün gümrükten geçebilmesi için, gümrük bedelini ödemeniz gerekiyor. Siparişiniz ülkenize geldikten sonra bu bedeli ödeyerek siparişinizi kapınıza kadar teslim alabilirsiniz.

 

Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın