HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Aksesuar Koleksiyonu

Aksesuar Modelleri

Ev dekorasyonuna katkısı ile bilinen aksesuar modellerini keşfedin. Birbirinden şık ve göz alıcı aksesuarlar ile yaşam alanlarınızdaki dekorasyonu tamamlayın. Mükemmeli bir dekorasyon tamamlayıcı işlevi gören aksesuarların bir çok çeşidi bulunmaktadır. Duvar aksesuarları, mobilyalar ile kullanılan aksesuarlar olmak üzere farklı model ve tasarım sahip çeşitleri de bulunmaktadır. 

Aksesuar seçimi sırasında mobilyalarınız, aksesuarın kullanılacağı oda ve oluşturmak istediğiniz konsept önemli olacaktır. Boş alanları doldurması, yaşam alanlarınıza katacağı hareket ve renk ile gözleri üzerine çekecek. Mobilyalarınız tasarımını ve hatlarını da gözler önüne çıkartmanızı sağlayacak aksesuar modelleri bulunmaktadır.

Aksesuar modellerinin başında aynalar gelmektedir. Hem mobilyalar ile birlikte kullanılması hemde aksesuar olarak tercih edilmesi ile birlikte aynalar mükemmel bir konsept tamamlayıcısıdır. Üstelik dar yaşam alanlarında ışığı yansıtması ile birlikte aydınlık ortamlar, alan derinliği oluşturması ile birlikte de ferah bir konsept oluşturmanızı sağlamaktadır. 

Tablolar ise mükemmel renk ve kontrast oluşturucularıdır. Üstelik sanatlı yapıları ile yaşam alanlarınıza değer katmaktadır. Tabloların renkleri, motifleri ve manzarası oluşturmak istenilen konsepti tamamlamaktadır. Manevi açıdan da değerli olan tablolar değerli yaşam alanları oluşturmak isteyen kullanıcıların dekorasyonunda eksik etmemesi gereken en önemli detayların başında gelmektedir. 

Vazo, biblo ve motifler de genellikle konsol üzerinde ve vitrinlerde sergilenmek üzere kullanılmaktadır. Etkileyici bir konsept oluşturmanızı sağlayan aksesuar modelleri, konuklarınızı da etkileyecek.Blog

Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın