HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Yatak - Baza Koleksiyonu

Yatak ve Baza Modelleri

Konforlu yatak ve baza modelleri ile güne zinde başlayın. Doğru yatak seçimi oldukça önemlidir. Günün yorgunluğunu atmaya yardımcı olacak yataklar kişiye özel olarak seçilmektedir. Fiziki özelliklere, omurga sağlığına ve kullanım alışkanlıklarına göre nitelikleri değişiklik gösteren bir çok yatak modeli bulunmaktadır. Bu yatakların arasında konforu üst seviyeye çıkartacak vicso yataklar, ergonomik yataklar ve konforlu yatak modelleri de kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. 

Yatak ve baza seçerken kullanıcılar yatak odalarında tercih edecekleri mobilyalarına ve ihtiyaçlarına uygun olarak seçmesi gerekmektedir. Genellikle dekorasyona sonradan dahil edilen bazaların, yatak odası mobilyaları ile tam uyum sağlaması doğru tercih olacaktır. Tasarımına dikkat ederek, bazanızı seçerken, kalitesi ve dayanıklılığına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Güvenlikli ve sağlam baza modellerini kullanarak, uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilirsiniz. 

Yatak ve baza modeli seçerken her ikisinin de ölçülerinin uyuşmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Yatağınızın ve bazanızın ölçülerinin aynı olmaması durumunda yatağınız bazanızdan taşabilir ya da bazanın içerisinde çok küçük kalabilir. Bu yatağın kullanım ömrünü kısaltırken, görünümünü de olumsuz yönde etkileyecektir.

Blog

Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın