HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Bogota Yatak Odası

Bogota Yatak Odası

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Bogota Yatak Odası

Yatak odası takımı, modern yaşam alanlarınıza uyum sağlayacak işlevselliğe, kendinizi huzurlu hissedecek samimi ve sıcak bir tasarıma ve kolay bir kullanım sunan işlevsel tasarıma sahip olması gerekmektedir. İşte bu saydığımız tüm özellikler, Bogota yatak odası takımında yer alıyor. Modern tasarım hatları ile modern yaşam alanlarınıza mükemmel uyum sağlayacak olan, yatak odası takımı, kendinden aydınlatmalı ve aynalı komodinleri, camlı gardırobu ve başlıklı karyolası, sıcak ve samimi bir konsepte sahip, şifonyerli makyaj aynasıyla aradığınız yatak odası takımını sizlere sunuyor.

Modern yatak odası takımı sevilen özelliklerinin yanı sıra, dayanıklı ve kaliteli üretim malzemelerine sahip. Bu sebeple şıklığını ve işlevselliğini yıllar geçmesine rağmen kaybetmeyecek. Modern yatak odası takımını yaşam alanlarınıza şimdi dahil etmek istiyorsanız, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapmaktan memnuniyet duyacağız. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Prince Yatak Seti
Lucca Yatak Seti
Odessa Yatak Odası Takımı
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın