HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Armis Baza Armis Yataklar Armis Yatak Başlıkları Armis Sofa Armis Otel Ürünleri Armis Yatak Komodin Armis Yatak Puf
Armis Ev Tekstili
Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Kitaplık Koleksiyonu

Bu kategoriye ait bir ürün bulunmamaktadır

Kitaplık Modelleri

Ev dekorasyonunda hem şıklık hem de kullanışlılık açısından en önemli mobilya modellerinden olan kitaplıklar, farklı tasarım ve konseptleri ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Yaşam alanlarında tercih edilen kitaplıkların birden fazla kullanım amacı olabilir. Sadece kitapları sergilemek ve barındırmak amacı için kullanılırken, kimi dekorasyonlarda bölme görevi görmesi için, kimi yaşam alanlarında ise, aksesuar ve dekoratif nesneleri kullanmak için tercih edilmektedir. 

Mission mobilya bir çok kitaplık modeli ve çeşidi sunarak, kullanıcıların yaşam alanlarına uygun, mobilyalar üretme misyonu ile hareket ediyor. Büyük kitaplık modelleri daha geniş yaşam alanlarında heybetli tasarımı ile gözler üzerine çekerken, küçük kitaplık modelleri ise daha ufak yaşam alanlarında yer kaplamaması için tasarlanmaktadır. 

Kimi yaşam alanlarında kitaplıklar raf ve eşya saklama alanı olarak ta kullanılabilmektedir. Bunun için mobilya tasarımcıları kitaplıkların bir bölümünü açık raflı bir bölümünü kapalı raflı olarak tasarlayabilmektedir. Kullanıcılar kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre bu tasarımları tercih edebilir. 

Kitaplık Seçerken Dikkat Edilecekler

Kitaplık modelleri seçilirken dikkat edilecek bir kaç önemli husus bulunmaktadır. Öncelikle tercih edeceğiniz kitaplığın kesinlikle MDF malzemeden ve sağlam malzemeler ve işçilik kullanılarak üretilmesi gerekmektedir. Bu yaşam alanlarında can ve mal güvenliğinizi sağlarken daha uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunacaktır.

Çok gözlü kitaplıklar farklı ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. Büyük kitaplar için büyük raf, küçük kitaplar için ise küçük raf, aynı zamanda kapaklı rafları ile eşya saklama özelliği ile çok işlevli bir yapıda bulunması kullanıcılara büyük bir kullanım kolaylığı sağlayacaktır. 

Kitaplık modelleri aynı zamanda tasarımları ile de dekorasyona katkı sağlamaktadır. Tasarım kitaplık modelleri seçerken, mobilyanın tercih edileceği alandaki diğer mobilyalar ile hem tasarımsal hem de ölçüleri açısından uyumlu olması doğru tercih olacaktır.

Blog

Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın